sadsad x
asdasd

Büyük Beden Pijama Takımları

Büyük beden giyim için fazla çeşit bulmanın zorluğunu aşmak isteyenler için, Burcu Tesettür birçok farklı modeli müşterilerine sunarak alandaki rakipsizliğini korumaya devam ediyor. Büyük beden pijama modelleri standart ölçülerin dışında bedeni olan kişilerin yanı sıra gebelik ve yeni doğum sonrasında rahatlık açısından ihtiyaç duyulan başlıca yatak kıyafetleridir.

Özellikle hamile ve yeni doğum yapan kadınların bu zorlu süreçte daha rahat olmaları, süreci daha rahat atlatmaları için önem taşımaktadır. Standart beden ölçüleri dışındaki kişiler için farklı zevklere uygun renk ve desen seçeneklerini sunan Burcu Tesettür, kaliteli kumaşlar ile imal edilen ürünler üzerinden yaptığı indirimlerle de sektörün zirvesindeki yerini korumaktadır.

Kalite ve Rahatlığı Bir Arada Sunan Büyük Beden Pijama Modelleri

Standart ölçülerin dışında bol renk ve desen seçeneklerinin yanında uygun fiyatı da bir arada bulmak, oldukça zordur. Özellikle giyim sektöründe farklı beğenilere hitap edebilmenin zorluğunu aşan Burcu Tesettür, kalite ve rahatlığı bir arada sizlere sunmaktadır.

Yarım kol ve askılı kol büyük beden pijama çeşitlerini, hızlı kargo ve uygun fiyat avantajları ile Burcu Tesettür internet sayfasında bulabilirsiniz.

Büyük Beden Bayan Pijama Takımları

Farklı kombinlerden oluşan büyük beden Bayan pijama takımları, sizi rahat hissettirecek kumaş kalitesine sahiptir. Kaliteli bir uykuya sahip olmak için yeterli kalitede olan kumaşlarla imal edilen pijamalar, %50’yi aşan gerçek fiyat indirimleriyle satılmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişlerin tamamı, öğleden önce sipariş edilmesi halinde aynı gün kargoya verilerek hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

Sıralama seçin
MLD - Kadın Yarım kol Pijama Takımı MLD4461 Somon GRİ
MLD - ​Kadın Yarım kol Pijama Takımı MLD4449 PUDRA
MLD - ​Kadın Yarım kol Pijama Takımı MLD4440 SOMON
B.R.Z - Yarım kol Pijama Takımı BRZ12455 Laci
B.R.Z - Uzun kol Pijama Takımı BRZ12453 Bordo
B.R.Z - Büyük Beden Uzun kol Pijama Takımı BRZ12553-2 Mürdüm
B.R.Z - Büyük Beden Uzun kol Pijama Takımı BRZ12556-2 Lacivert
PJM - Büyük Beden 3 lü Kadın Uzun kol Pijama Takımı PJM2795-3 Somon
PJM - Büyük Beden 3 lü Kadın Yarım kol Pijama Takımı PJM2570-9 Pembe
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.