x

Garanti ve İade Koşulları

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

DEĞİŞİM :

 
Değişim için göndereceğiniz ürün/ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları, varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde (Abiye ürünlerde süre 24 saattir) ürün ile beraber gelen faturanın arkasındaki değişim formunu eksiksiz doldurarak faturaların her iki nushasını da teslim aldığınız kargo firması (Aras Kargo) ile kargo kodu (Burcu İstanbul  2000348851438 ) söyleyerek gönderebilirsiniz.
Değişimde (Yanlış ve kusurlu ürünler hariç) tüm kargo ücretleri Müşterimize aittir.
Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir, istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır.
Tasarım ve abiye modellerimizde değişim veya iade ancak aynı gün kargoya verilmesi halinde kabul edilecektir.
Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.
NOT: Değişim için göndermiş olduğunuz ürün/ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa;
Faturası iki nusha halinde,(varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği 
takdirde;
ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.
Değişim için göndereceğiniz ürün/ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz 
kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.
Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.
Değişimlerde Kampanyalı ürünler hariç kargo ücreti bize aittir.
İlk değişimden sonra 
değişim yapılamamakta olup, iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Kampanyalı ve 3 Al, 2 Öde kampanyamızda iade ve değişim yapılamamaktadır.

Değişim Adres: Gençosman, Onay İş Hanı, Mektep Sk. No:16, 34165 Güngören/İstanbul
 
E-MAİL : musterihizmetleri@burcutesettur.com

Telefon : +9 05537312880

 

İADE :

 
Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür.
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar 
görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir.
İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.
Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı +905537312880 Wahatsapp  nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.
İadeye konu olan ürünü; her iki faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen;
Şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri (hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Aras Kargo aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, Aras kargo ile göndermeniz gerekmektedir. 
İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek; kredi kartı ile alınan siparişlerde kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir.
Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır.
Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ve kargo ücreti  kesilerek, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.
İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. 

Kampanyalı ve 3 Al, 2 Öde kampanyamızda iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade Adresi : Gençosman, Onay İş Hanı, Mektep Sk. No:16, 34165 Güngören/İstanbul
 
E-MAİL : musterihizmetleri@burcutesettur.com
Telefon : +905537312880 Wahatsapp
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.