sadsad x
asdasd

Kapri Modelleri 

Rahat hareket edebilmek psikolojik olarak faydalar sağlarken, başta kan dolaşımının daha iyi bir şekilde gerçekleşmesi ile birlikte sağlık açısından da birçok fayda sunmaktadır. Burcu Tesettür bayan kapri modelleri ile şıklık ve rahatlık, her zaman sizinle olacak.

Farklı Desenlerde Bayan Kapri Modelleri

Farklı desenlerin hâkim olduğu bayan kapri çeşitleri, farklı beden ölçüleri ile birlikte herkese hitap eden ürünler arasında yer almaktadır. Ev giyiminin vazgeçilmez unsurlarından olan kapriler, aynı zamanda dış ortamda da giyilebilir desen ve özelliklere sahiptir.

Burcu Tesettür tarafından satışı yapılan modeller, evde ve dışarda hem şıklık ve zarafeti ve hem de rahatlığı bir arada sunmaktadır. Fiyat olarak da normal kıyafet çeşitlerine göre daha uygun olması, sıcak yaz aylarında kapri modellerini daha tercih edilir hale getirmektedir.

Yazın kavurucu sıcağında daha fazla rahatlık arayanların tercihi modeller arasında, özellikle çiçek ve çizgili desen kapriler daha sık ilgi görmektedir.

Kapri Modellerinde İndirim Avantajları

Web sitemiz üzerinden yapılacak siparişlerde, dönemlere göre farklı modeller üzerinden sunduğumuz indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Daha ucuza daha şık ve rahat giyinmek için, ürünlerimizi inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Gündelik Alt Giyim Ürünleri

Gündelik giyim için tercih edilebilecek kapriler arasında, daha çok çiçek desenli kapriler tercih edilmektedir. Lastikli bayan kapri çeşitleri bel yapısına uygun kullanım imkanıyla, kullanım rahatlığının artmasına yardımcı olmaktadır.

Sıralama seçin
D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Kırmızı D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Kırmızı (1)
D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Mint D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Mint (1)
D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Siyah D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Siyah (1)
D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Pembe D.R.L. - Çiçek Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2004 Pembe (1)
D.R.L. - Çizgi Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2003 Vizon D.R.L. - Çizgi Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2003 Vizon (1)
D.R.L. - Çizgi Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2003 Taş Siyah D.R.L. - Çizgi Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2003 Taş Siyah (1)
D.R.L. - Çizgi Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2003 Siyah D.R.L. - Çizgi Desenli Beli Lastikli Kapri DRL2003 Siyah (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.